niedziela, 16 października 2016

KREATYWNIE PRODUKTAMI LH COSMETICS - INFINITY PALETTE BY LINDA HALLBERG

Dziś pierwsze dzieło zmalowane nową paletą LH Cosmetics by Linda Hallberg. Chciałam zobaczyć na co ją stać, więc zdecydowałam się na artystyczny, kreatywny makijaż. Paletę pokażę Wam niedługo, jest to produkt wielofunkcyjny, więc pomijając bazę (podkład, puder, korektor) cały makijaż wykonałam przy jej użyciu. Skupiłam się na wydobyciu i nadaniu twarzy kształtu używając różnych odcieni z palety. Efekt końcowy bardzo intrygujący :) Dajcie znać co sądzicie! Buziaki!

# Today first make-up made with using new palette LH Cosmetics by Linda Hallberg. I wanted to see how much I can do with using only this one so I decide to do some artistic, creative make-up. I will show you this palette soon, It's multi-use product so except the base (foundation, concealer, powder) I've used only this palette to create that look. I focus on creating face shape with many different colors, the final result very alluring :) Thell me what ya think! Kisses! #


UŻYŁAM/ I'VE USED:
- Podkład Nyx Invicible foundation, Ivory
- Mikser Nyx Pro Foundation Mixer, White
- Korektor Hean High Definition Concealer, Ivory
- Puder Nyx HD Studio Photogenic
- Paleta LH Cosmetics Infinity Palette

4 komentarze:

 1. Wow, rzeczywiście bardzo fajnie ten makijaż wygląda. Widziałabym coś takiego przed swoim obiektywem

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej bardzo ciekawie pisany blog, widać, że robisz to z pasją. A post bardzo fajnie się czyta. Jeśli zamierzasz kiedyś przejść na profesjonalne blogowanie i potrzebował byś adres pod firmę to zapraszam do nas. Wirtualny adres katowice to miejsce gdzie możesz prowadzić własną działalność pod naszym adresem. Obczaj i jak się spodoba dołącz do nas:

  www.wirtualnebiuroklaster.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam Twoje makijaże;)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakochałam się w ustach! Cudnie dobrane kolory, bardzo ładna kompozycja. Świetna robota :)

  www.makeupbook.pl

  OdpowiedzUsuń

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...